GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Bonad 11944028
nr 1194 4028
Bonad
Skånsk röllakan, Antika, 62x257
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:08:23
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)